JájsemRaibek

Ve kterém z uvedených marketů se vám nakupuje nejlépe?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Penny market

Penny Jen jen mě štve, že pořád nemají pořádně označeno dopékané pečivo:-(((

Lidl také navštěvuji, ale pečivo je komplet rozmražené:-(((

Albert nikdy, od té doby co byla ta aféra s poléváním plesnivého masa octem, bych tam nekoupila nic. Jsou to maximální prasata. ☹

Další odpovědi
gecco

Albert

Pokud bych si měl vybrat jen z těchto tří, pak Albert – ale ne ty ´malé krcálky´, myslím hypermarket.
😉

LeUserGo

Albert

lexx

Lidl

nemáme tu Albert ani Penny tak že zbývá jedinej lidovej Lidl
Doplňuji:
jednou jsem v Penny v nedalekém městě koupil víno v krabici a přiotrávil se málem, možná blbá náhoda, nevím ale zanevřel jsem na ten gešeft

Luxx

Lidl

do Lidlu se chystám tento týden pro digitální váhu, na které je namalovaný autobus :)
http://letaky­.najdislevu.cz/hle­dej/osobn%ED+v%E1ha/­56/1/
jinak Kaufland

brillant

Albert

iceT

Penny market

od té doby co v Penny přidali regály s novým sortimentem,pocho­pitelně na úkor jiného,zřejmě méně prodejného sortimentu,chodím nejčastěji tam,už tam mají skoro všechno a ne všechno a nic.

NelieM

Albert

Doplňuji:
Albert Hypemakret a pak Makro, to mám nejradši

Pepa25

Albert

anonym

Lidl

Doplňuji:
Lidl je nejblíž, tak proto tam jezdím

Agneta

Lidl

Tipuji na dobrou německou kvalitu u Lidlu:D
ale nevím…v DE v Lidlu např. neexistují chemické konzervanty

>nejsou všechny tři německé? (to třeba ano, ale v ČS že, takže…)
Doplňuji:
A něco jako „Baroni pochoutkové párky“ by mně stejně nenapadlo koupit:DDD

jepik

Lidl

jáára

Penny market

Otázka132

Lidl

wertos1

Lidl

da ny

Lidl

Málo možností ;)
Albert u nás není (nakupuji jen při cestách do Českých Budějovic, tam + Billa, Globus).
Pravidelně však doma nakupuji jinde…

Bohdom0

Lidl

Emefej

Nechodím ani do jednoho z uvedených.

Lamalam

V Bille.

JájsemRaibek

z uvedených :)