satan

Co může způsobit pozitivní test na amfetamin/metam­fetamin pokud jsem žádné drogy nebral?

Vcera mi byl PCR zadrzen ridicsky prukaz.Pri kontrole jsem mel pozitivni test na amfetamin/metam­fetamin. Vzivote jsem zadne drogy nebral ani nezkousel.Muze mit na test vliv to,ze jsem cca 5 hodin pred tim mel ke svacine 4 vetsi kousky makovce?A cca 30 minut pred testem bylinkovy vetrovy bonbon
Doplňuji:
Samozrejme jsem jel na moc a krev.Problem je v tom,ze nez prijdou vysledky tak mam zadrzeny ridicak.Vzhledem k tomu,ze denne dojizdim 50 km do prace mam problem s dojizdenim.Kdyz budou vysledky negativni,mam narok na nejakou nahradu,odskodne?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak toto by na test mít vliv vůbec nemělo.

Další odpovědi
Pepa25

Pozitivní policejní test na amfetaminy opravdu znamená amfetamin nebo nějaký jeho derivát (extázi, péčko ..), pouze teoreticky nějaké léky, které by to mohly ovlivnit … Pozor, ze slin je to bez problému detekovatelné i za 3 dny … Pokud jste přesvědčený o nesprávném vyhodnocení, tak jste předpokládám požadoval kontrolní odběr v nemocnici (krev, moč) – ty nebyly negativní?

zelí

Někdo mi hodil něco do pití :)

pokazdejinak

s těmito testy žádnou zkušenost nemám, ale sama jsem byla zvědavá, co může případně způsobit falešnou pozitivitu (abych věděla, čemu se případně vyhnout) a na netu jsem našla podobný případ, jako je ten váš:

http://extc.cz/po­radna/?p_keywor­ds=fale%C5%A1n%C3­%A1+pozitivita&se­arch=Naj%C3%ADt

za sebe bych určitě trvala na přesnějších laboratorních testech z krve nebo moči – ty orientační policejní testy nejsou moc spolehlivé

zzzlatokopka

Mák .....fetaminy nemají nic společného.

Test může být pozitivní s některých léků, modafen, nurofen, disofrol atd. Je to v podstatě test na efedrin. Testy co má PČR nemají spolehlivost 100%, to ostatně nemá nic:-))))

Předpokládám, že pak si jel na krev, pokud ano, tak tam poznají, že se jedná o léky a ne o pervitin.

Emefej

Zeptej se u odborníků: http://extc.cz/po­radna.html