Avatar uživatele
ReHu

Vážíte někdy doma zakoupené zboží? Kontrolně?

Třeba housky?
Napadlo mě to, když jsem slyšela vedle stojícího zákazníka pronést poznámku, že dnes jsou nějaké malé.
Tak jsem zvážila a byla překvapena. Nemile.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, dědapetr, redy, JájsemRaibek, gecco, zzzlatokopka před 3247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

No nedávno jsem koupila 5kg brambor, necelé 4 kila tam byla:-(((

Doplňuji:
Obchodníkům se krást oplatí, pač pokuty jsou k smíchu:-(((((

Pokuta by měla být určitým % z tržby.

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pouze náhodně a výjimečně. Pokud se mi to nezdá, ale to musí být velmi nápadné. Potom zbývá jen reklamace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vážím, čtu, hledám, … Šidí se na všem – na obsahu (ilustrační fotky, …), na váze, na čerstvosti, … V jedné čokoládě z Lidlu jsem měl nános hektolitru špíny – spolu s mrštným a hbitým červíkem, … (Byť se jedná prý o seriózní obchod.) Zelenina míchaná s vodou, maso s vodou, balíčky s různými plyny (těžkými, kdy po otevření klesne krutě váha), … A rozhodně neplatí, že dražší = lepší. Zkrátka v ČR se k jídlu člověk jen těžko dostane. Tedy možná v restauracích, možná v nějakém kamenném krámku – to netuším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Ne, k čemu by to bylo dobré? I kdybych zjistil že housky jsou o něco menší než obvykle tak se přece kvůli houskám nebudu vracet a hádat se o pár korun. Mám jen jedny nervy a na kdejakou ptákovinu je nehodlám ničit holky moje :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zubní pastu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nevážím. K ničemu by mi to nebylo, protože nevím, kolik má správná houska vážit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Při nákupu v hypermarketu Albertu jsem si všimla, že sice rohlík stojí stále stejně, ale je mnohem menší, než byl. Nekoupila jsem. Ať si je nacpou do chřtánu za to oblbování zákazníka. Jinak při nejasné ceně jdu na čtečku, volnou zeleninu si vážím na kontrolní váze a po každém nákupu si kontroluji účtenku, jestli započítali správně i různé akce. Po shlédnutí videa na internetu, jak okrádají balenou zeleninu na váze, si budu vážit i balené brambory v sáčku atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

vážím přímo na prodejně kde bývají kontrolní zákaznické váhy, ceny kontroluji čtečkou, párkrát mě vypekli odlišnou cenou v regálu, v letáku a u kasy…nevěřit obchodníkům, je to sebranka, pakáž a hotovo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

už to nevážime…párkrát nám vyšli čudné čísla…hnusné, lebo inak to neboli šmakulády

ale, váha je v porovnaní s nebezpečnými éčkami, plesňami, antibiotikami v exrémnych množstvách a všeobecnou nekvalitou najmenší problém potravín

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Admin dotaz zamkl.
U ceny housky je váha uvedená. Teď si to vybavuji, ale myslím, že to je 43 nebo 45 gramů.

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek