quentos

Váš nejlepší překlep?

Vzhledem k času strávenému u PC jste se určitě nad nějakým pobavili… já už jich mám slušnou sbírečku. Několik krásných příkladů – do anglického slova „voice“ se mi vloudilo P a vznikla česká „vopice“. Či ve jméně domény Seznam.cz vyskočilo N… „Sezam.cz“ byla taky dobrá chláma.
Doplňuji:
Ještě přidám čerstvou perlu od uživatele Dudu: „Nalejte do konvice vodu s otcem…“

Nejlepší odpověď
dudu

vážený kolego, nemohu než konstatovat, že je to má vina, má vina a vinen jsem já.,,,

V době podávání žádostí o devizové přísliby /a, že jsou mezi námi pamětníci/ manžel mé kolegyně adresoval žádost na: Státní b a n d u československou" a představce si, že díky smyslu pro humor tehdejšího ředitele povolení na nákup valut obdrželi!!

Další odpovědi
Miroslavst

Omlouvám se všem, toto je slušný web, ale musím tedy reagovat. Nejhorší je na tom to, že tyto písmenka jsou na klávesnici vedle sebe. Aa slovo se používá v běžném životě. Co je to za slovo? Píšu. Nezlobte se, že vám píšu až nyní......
No stalo se mi, že jsem to zaměnil. ale asi si toho (tedy doufám)nikdo při čtení nevšiml.

Nikuška

už bych si nevzpoměla…ale já skoro pořád něco „matlám“ :D protože píšu rychle a prostě furt se mi to dkoro plete