Avatar uživatele
VanEgg

Vadí vám reklamy na internetových stránkách třeba i na odpovědi.cz

Když jsem na nějakém webu tak nesnáším různé reklamy třeba na Youtube. Co vy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Vadí mi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Je mi to jedno

Je mi to jedno – v Internet exploreru mám nainstalovaný AdBlockIE a ten drtivou většinu reklam skryje – třeba tady na odpovědích nevidím ani jednu reklamu.

Dřív jsem používal Simple AdBlcok, ale ten je jen na 30 dní, po 30 dnech zobrazí jen prvních 200 reklam za den. Ale ten AdBlockIE je zdarma a funguje dobře… 🙂

A na Debianu v Iceweaselu (fork Firefoxu) mám AdBlock Plus a ten skryje snad úplně všechno. Takže mě je to jedno. Ale provozovatelé webu musí z něčeho žít, pokud je třeba nezastřešuje nějaký boháč (podnikatel, podnikavec,…)

Abych se přiznal – já mám na stránkách taky pár reklam – textových – jinak by Endora nemohla nabízet výbornej free hosting 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vadí mi

O když mi vadí, tak je toleruji. Je mi jasné že i na stránkách internetu musí být nějakým způsobem vytvořen zisk. A to jestli uživatelům vadí nebo ne , neni pro provozovatele až tak důležité

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Vadí mi

Doplňuji:
S youtube jsem si poradil pomocí AdBlock a reklamy už tam nemám. Tedy alespoň né v přehrávači. Těch reklam už je takový přehršel a všude, že už jsem si na to sice zvykl, ale bylo by to lepší bez nich :)

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vadí mi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Vadí mi

Doplňuji:
Z něčeho provozovatelé stránek zisk mít musí, přece jen provoz webu něco stojí, tudíž vadí, ale toleruji.

Upravil/a: Hykam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevadí mi

Doplňuji:
Pokud mě zrovna nějaké reklamy nezaujmou, tak si jich nevšímám, ale často narazím na pro mne zajímavé odkazy. Na Odpovědích nevidím žádnou reklamu, ale také by mi nevadila.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Nevadí mi

Doplňuji:
je tolik programů co ti YT i odpovědi vyčistí od reklam, Adblock atd.
docela se divím že dneska ještě někdo sleduje videa na YT i s těma reklama na začátku, to bych už nedal :D

Upravil/a: Beer4Real

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek