ahold

V TV už neplatí zákaz reklam na alkohol před 22. hodinou?

Na TV Nova už několik dní běží reklama na tvrdý alkohol. Zejména v hlavním vysílacím čase. Slogan, že každého chlapa potěší.......

Nejlepší odpověď
led

Hlavný vysielací čas… to znamená medzi 19:00 – 23:00 a v tento čas maloleté deti by už nemali pozerať televíziu.
19:00 Televízne noviny – v súčasnosti sa radia medzi hororové vysielanie
20:00–22:00 slaboduché seriály, ktoré už nebavia ani dojčatá
22:00– 04:00 krváky, horory, slaďáky, erotika, politické besedy – chvalabohu, že sú občas prerušované reklamami ako oddychový čas s možnosťou spraviť niečo pre svoje zdravie pre driemajúcich divákov.

Další odpovědi
Disraeli

Nikdy jsem si takového zákazu nevšiml. Naopak můžu potvrdit, že reklamy na všelijaký alkohol dávají skoro na všech stanicích normálně přes den (od nepaměti).