Avatar uživatele
22aa

V televizi říkali, že mi neuznají vakcínu od Johnsonů. Co budu dělat, když nebudu moc ani pro sluchátka?

Dobrý den.
Potřebuji poradit prosím.
V televizi říkali, že neuznají moji jednodávkovou vajcínu od Johnson and Johnson, a než mně dají na 2dávkovou, co dělat, když nebudu mít sluchátka na muziku?
Mě nebaví pohádky z TV Nickelodeon a Disney Channel a nevím jakou vybrat.
Jestli Paddingtona nebo co. Já nevím.
Co mám dělat bez sluchátek, když nebudu moc ani ven, když mě tu injekci neuznají?
Bude bavorský model a neočkovaný nebo očkovaní s prošlou vakcínou nebudou moc ani dělat geocaching. Ani se projít pro zmíněná sluchátka.
Díky za odpověď.

Zajímavá 0 před 901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Zvykej si, až nás obsadí mimozemštané a budou nás žrát likvidovat, tak budeme se strachy třepat, že na nějaká sluchátka si nikdo ani nepomyslí. Tvoje starosti bych chtěl mít. Ta sluchátka ti může někdo koupit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Čti si. Aspoň si vylepšíš svoji příšernou češtinu. Vždyť ani nepoznáš konec jedné věty a začátek druhé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

  1. jste řádně naočkován, pravidla pro neočkované se vás netýkají, že budete muset na druhou dávku je budoucnost
  2. geocaching a eshopy nebyly zakázané ani při nejtvrdším lockdownu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ouvejs. To bolí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Děkuji moc. Konečně nebudu bez procházek a jiné zábavy. Pokud paní doktorka mi řekne že to platí jen pro cizinu nebo pro cestování do ciziny tak mám štěstí. A bude se slavit prodloužení zábavy díky očkování to znamená že očkovaní budou slavit hudbou a sektem a ty očkování budou muset jít na injekci jinak smutní.

Avatar uživatele
22aa

Oprava: očkovaní slaví ale neočkování smutní.

Nový příspěvek