22aa

V televizi říkali, že mi neuznají vakcínu od Johnsonů. Co budu dělat, když nebudu moc ani pro sluchátka?

Dobrý den.
Potřebuji poradit prosím.
V televizi říkali, že neuznají moji jednodávkovou vajcínu od Johnson and Johnson, a než mně dají na 2dávkovou, co dělat, když nebudu mít sluchátka na muziku?
Mě nebaví pohádky z TV Nickelodeon a Disney Channel a nevím jakou vybrat.
Jestli Paddingtona nebo co. Já nevím.
Co mám dělat bez sluchátek, když nebudu moc ani ven, když mě tu injekci neuznají?
Bude bavorský model a neočkovaný nebo očkovaní s prošlou vakcínou nebudou moc ani dělat geocaching. Ani se projít pro zmíněná sluchátka.
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Kelt

Zvykej si, až nás obsadí mimozemštané a budou nás žrát likvidovat, tak budeme se strachy třepat, že na nějaká sluchátka si nikdo ani nepomyslí. Tvoje starosti bych chtěl mít. Ta sluchátka ti může někdo koupit.

Další odpovědi
quentos

Čti si. Aspoň si vylepšíš svoji příšernou češtinu. Vždyť ani nepoznáš konec jedné věty a začátek druhé.

Pepa25

  1. jste řádně naočkován, pravidla pro neočkované se vás netýkají, že budete muset na druhou dávku je budoucnost
  2. geocaching a eshopy nebyly zakázané ani při nejtvrdším lockdownu

mosoj

Ouvejs. To bolí!

22aa

Děkuji moc. Konečně nebudu bez procházek a jiné zábavy. Pokud paní doktorka mi řekne že to platí jen pro cizinu nebo pro cestování do ciziny tak mám štěstí. A bude se slavit prodloužení zábavy díky očkování to znamená že očkovaní budou slavit hudbou a sektem a ty očkování budou muset jít na injekci jinak smutní.

22aa

Oprava: očkovaní slaví ale neočkování smutní.