Jero

V samsungu mi nejde přehrát film s titulky

film i titulky mají název stejný (až na koncovku) a jsou i ve stejné složce ale nejde to.
A dát je do filmu napevno nevím jak se dělá a i kdyby ano myslím že to ztratí hodně kvalitu. Nevíte co mám dělat?
TV: Samsung

Odpovědi
cliwe

Stahujte si filmy s pevnymi titly.je jich dost na ruznych ulozistich.nebo zkuste v mobilu nejaky program.kterym se to spoji.ja v notebooku pouzivam kmplayer.je super.v mobilu ale nevim.jeste jsem to nezkousela.