vlastina

V noci dávají filmy označené(není vhodný pro mladistvé…)a kolikrát odpoledne je v TV „tvrdší kalibr“.Jak to vidíte vy?

Doplňuji:
iceT-Právě že za mě ta hvězdička byla taky,a bylo to k ničemu.

Nejlepší odpověď
iceT

Toto oznaceni byva na prime,a stejne je k nicemu,kdo se na takovy film bude chtit podivat,stejne se podiva.
Za me byla hvezdicka a to nas rodice zahnali do postele,a kdyz brzy usnuli,tak jsem se stejne sla divat.

Další odpovědi
led

V noci, tj. po 22.hodine by už mladiství (do 15rokov) nemali pozerať TV. Preto tieto filmy bežia v čase medzi 22.-06.hodine.
S tým tvrdým kalibrom cez deň, žiaľ máte pravdu. Amerikanizujeme sa. ☹

verka

Také vnímám, že dopoledne je to ,,hustý". A pak erotické podtexty v reklamách, to je síla.
Případy, kdy televize dostávají za nevhodnosti pokuty, jsou proti tomu slaboučké.

DusanOrlik

No,dobré s touto rubrikou!To už stačí.Nemusíš schválně doplňovat otázku,aby byla první na uvodní stránce!No jo,samozřejmě-jsi tu nová.Tak to je hned všem jasné…