V kterým kraji/město v ČR jde koupit „levně“ garsoniéra?

Odpovědi
ten který je

V Chomutově,Bílině nebo v pražských Nuslích.

da ny

Hlavně v kraji, městě, obci, kde není práce a je třeba za ní dojíždět kolem 30 km nebo do ciziny.
Nedávno v TV nabízel levné bydlení starosta Mostu pražským důchodcům ;).
V Ústeckém kraji, Karlovarském

Kepler

Bez dlouhého průzkumu a z fleku můžu doporučit Ústecký kraj, nebo Karvinsko. Ale jestli se ti jedná o kraj, kde se dá žít, pak můžu doporučit město Vsetín (i když je nejhorší ve svém okresu), tam jsou k mání byty 1 + 1 od 600 000,–

Annabellee

Moc prodej nemovitostí nesleduju, nemám je za co kupovat. Ale jen pro zajímavost – České dráhy prodávají nemovitosti a lze si zadat poptávku – za to nic nedáte a třeba budete mít štěstí 🙂.