dgfdgf

V kterým dílu Věřte nevěřte detektiv, asi v kostele, vyšetřuje smrt chlapa, kterej chtěl ukrást něco, co měla u sebe…?

…v rakvi mrtvá ještě nepohřbená žena, ale něco nasvědčuje tomu, že ho zabila ona?

Odpovědi
Mp2

Kamaráde.. Byl to 29. Nebo 30. Díl..

Žena byla v márnici a u vchodových dveří ežel mrtvý muž.. Byl otrávený..

Žena totiž chtela pohřbít s drahým.. Asi diamantovým šperkem… A tušila, že jeji příbuzní ji budou chtít okrást. Tak nastražila past – bodák napušténý jedem.. Který reagpval na tahání za náhrdelník..
Bodák měl údajně ženu trošku nadzvednout, jako kdyby vstávala. Melo se zlodéji zdat, že byla živá..

Jenže muž měl šlrabance na obličeji a žena krev a jeho kůži za nehty jedné ruky. Jako ndyby se bránila.