V kterých státech považují tetování za vhodný/nevhodný módní styl?

Zajímalo by mě,v kterých státech ve světě považují tetování za urážku ve společnosti,a v kterých státech zase považují tetování jako moderní módní styl? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Spíš jde o některé druhy tetování, jak se dočtete, tak např. v Turecku, Iránu atd. celkova.

1..Symboly nacismu nebo bílé pýchy

Existují specifické zákony v evropských zemích, jako je Německo, Francie a Slovensko, které zakazují zobrazování nebo veřejné používání nacistických symbolů, zejména tetování, vlajky, uniformy a formy pozdravů.

Tyto zákony se nevztahují na Británii, což je důvod, proč princ Harry neporušil zákon s nacistickým oblečením v roce 2005 .

2. Buddhistické symboly nebo Buddha
zakázanné např. v Srí Lance, Thajsku, zakázané i pro turisty

3. Islámské náboženské symboly
např. mezi sunnitskými muslimy , Malajsie

4. Tetování na tváři
Oklahoma, Gruzie

5. Japonsko
viditelné tetování

6. Jakékoliv tetování v Íránu

7. Tetování po tureckém „fatwa“
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan zavedl drakonické zákony kolem tetování, piercingu a make-upu ve školách.

http://metro.co­.uk/2015/12/18/7-tattoos-that-could-get-you-in-serious-trouble-5571670/

Další odpovědi
ivzez

Sebepoškozování (tetování) není módní styl.