mokador

V kolikati let se muzi dozivaj

do kolikati se dozivaji

Nejlepší odpověď
chudst

V České republice se muži dožívají v průměru téměř o sedm let méně než ženy. Zatímco průměrný věk žen je nyní 79 let, muži se dožívají v průměru 72 let.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/26556-cesti-muzi-se-dozivaji-o-sedm-let-mene-nez-zeny.html?ref=boxA

Další odpovědi
anonym

Na to se da tezko odpovedet. Ja jsem nedavno cetla , ze tatinek herecky a moderatorky Jitky Asterove se dozije letos 100 ! 🙂 Tak mate jeste dost casu. 🙂 -iv-