Avatar uživatele
lukas.zmizik

v kolik přibližně vstávají slepice?

vstávají všechny najednou? když se chce některá vyspat déle, tak ji ty ostatní zbytečně nevzbudí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, briketka10 před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

O něco později než kohout,proto že jak ten začne to svoje kykyrykýýýýýý­ýýýýýý,vzbudí i mne a to je někdy opravdu brzy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

vzbudí se všechny najednou protože dělaji hluk a začnou kdákat tak vzbudí ty které by možná chtěly dospat,slepice vstávají za kuropění,hned jak se rozední,ale přesný budíček asi nemají,jako my co musíme vstávat do práce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Múj kohout kokrhal už ve 3 ráno až sousedi nadávali. Slepice vyběhly z kurníku z prvním světlem..Podle roční doby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
shannen

Ahoj 🙂 to je hezká otázka. Slepice nespí úplně celou noc. Večer se řídí skupinou, prostě když se šeří, začnou se pomalu trousit do slepičáku, ale klidně se stává, že třeba pár slepic ještě zůstane venku a dozobávají něco a prostě se jim nechce. No a ráno tak jak kdy, když je hezky, ve 4 kokrhá kohout a s rozedněním začnou skákat dolů z bidýlek a jak seskočí jedna, ostatní jdou taky, protože už mají hlad a chtějí si něco najít. Podlé mého mají i pocit, že když přijdou pozdě ven, ty ostatní jim to něco, co by tam mohlo být, sežerou. Obecně vstávají s rozedněním, takže v zimě je to déle. Toť vše z filozofie ranního vstávání slepic 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sanskrybastr

Jojo, většinou vstávají všechny najednou. Ty moje většinou hned jak se začne rozednívat. Naštěstí jich nemám tolik, takže zas až takový rámus nedělají. Navíc od té doby, co jsem jim pořídil nový zateplený kurník z http://www.kur­nikslepice.cz/ tak se mi zdá, že vstávají o něco později… Asi se jim z něj nechce. :D

před 2105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek