autacek

V jakém pořadí kvetou ovocné stromy na zahradě?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle toho co tam máš nasazeno. Mandloně, broskve – současně s meruňkou, švestky, ryngle, třešně, višně a následují jabloně a hrušky

Další odpovědi
Klaproth

Na mojí zahradě jako první rozkvétají meruňky, potom hrušně a jabloně, následují višně a poslední jdou do květu ořešáky. Jiné ovocné stromy nemám.

annas

Záleží na tom, zda jde o rané či podzimní odrůdy – např. třešně, švestky, jablka.

Ale jako první začínají kvést meruňky, trochu později broskve, třešně tzv. májovky.

Na zahradě máme 3 druhy švestek,. kvetou a samozřejmě dozrávají postupně. První začínají kvést v dubnu.

Jabloně v dubnu až květnu, Stejně hrušky. Ořešák – v dubnu. a v květnu.

Uvádím to, co máme doma.

zjentek

Chjo, tady je to samej sadař…

Takže: višně třešně višňotřešně, meruňe, broskve, jabka, hrušky a slíva.