Kryšpín

V čem podnikla Fialova vláda opatření a zákony pro snížení dluhu a lepších podmínek pro občany ČR?

Babišova vláda rozhazovala podnikatelům / hoteliérům i lepšo důchodcům / zadlužovala ještě více stát což se přenáší na další generace.

Nejlepší odpověď
Drap

Doposud jsem si ničeho konstrutivního nevšml. Pouze prohlašují že jsme ve válce s Ruske, což mi je divné, že jak může být válka, když neby vyhlášen váečný stav, D8le vědí jak nato, ařkájí : musíme, jednáme o tom atr. Skutek však utek.

Další odpovědi
Ametyst

Žádné nepodnikla. Jen žvaní. Občané ČR ji nezajímají, teď je vláda na půl roku světová ve světle bruselských reflektorů. Dělá všechno podle bruselských not, a tam už vůbec český občan nikoho nezajímá. Jsou důležitější globální témata, jako lidská práva v Barmě, nebo vyvolávání konfliktu s Ruskem.

Pepa25

Opatření ke snížení dluhu jsou logicky v rozporu s těmi „pro lepší podmínky pro občany ČR“ (což je pro většinu lidí více peněz od státu). Takže si prosím ujasněte, na co se ptáte: zda úsporná opaření nebo naopak (např. snížení spotřební daně na paliva je „pro občany“, ale zvyšuje státní dluh).