dust8

V čem je Mexiko výjimečné?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rv1z2-_-huk&ab_channel=Jan­Musil

Nejlepší odpověď
Drap

Mexiko je vyjímečné rozměrnými sobréry. O tom včak Michal Tučný nezpívá, všichni jsou již v Mexiku, znamená to, že oproti jiným zemím nebylo nijak vyjímečné, ale nedosáhl tam zákon USA. A v době divokého západu to byla velmi častá a oblíbená cesta všech psanců a desperátů, kteří měli nějaký škraloup. Hranice byla velmi snadno překonatelná a získaný lup tam mohli v klidu utrácet.

Další odpovědi
Midoc

V Mexiku se vyrábí Meskal alkoholický nápoj Tequila z kaktusů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.