ivca11

Uzavřená letiště

Dobrý den,
potřebuji najít seznam uzavřených letišť v Evropě… Konkrétně Madrid. Díky

Nejlepší odpověď
Luss

Podle zdroje CT24 Spanelsko zatim zadne letiste neuzavrelo. Oficialni web letiste MAD je www.aena.es a pro uplne presnou informaci bych se asi obratila na velvyslanectvi Spanelska v CR, nebo tady je ceska linka na Iberia, coz je spanelska statni aerolinka, kde 100% musi vedet, zda se na jedno z jejich nejdulezitejsich letist lita nebo ne…
+420 840 740 640

Další odpovědi
led

Južná Europa Portugalsko,Špa­nielsko,Talian­sko,Grécko lietali