Miroslavst

Už se do vás někdo zamiloval?

Přestože jste vdané, ženatí nebo klidně i svobodní, stalo se vám, že o vás někdo projevil náklonnost?
Je jedno jakým způsobem to dal najevo. Jestli vám rovnou řekl pojď, nebo jestli jen naznačoval.
Nevadí, že jste druhou stranu zklamali a na návrh nepřistoupili (nebo přistouopili?) ale jak se vám případné lichotky líbily?

Nejlepší odpověď
quentos

měl jsem tu smůlu, že se buď jednalo o tajné ctitelky, které to nahlas nikdy neřekly (sám se sice taky stydím, ale vždy se přinutím tu odvahu sebrat a vyslovit se aspoň milostným psaním), nebo se styděly natolik, že když člověk začal tlačit na pilu, radši ucukly. Co potom má člověk dělat, prase aby se v nich vyznalo.

Další odpovědi
anonym

tak lichotky se líbi každé ženě,ale pokud druhá strana lichotí za určitým úmyslem baví mě dávat dotyčnému ledovou sprchu at schladne

panenka

Ano stalo jednou to na mě zkoušel kámoš mého manžela který byl ženatý začal mi vypisovat že se mu o mě zdá jestli mě může někám pozvat já ho velice rychle odpalkovala a po týdnu měla od něj klid.Já si myslím že každému se líbí lichotky já když mi někdo polichotí se usměju poděkuji za lichotku a hotovo.Myslím si že člověk musí vědět jak daleko může jít aby se něco nestalo.

martina1

Jestli nějaká ženská bude tvrdit,že lichotky a zájem chlapů se jí nelíbí,tak kecá.Vždyť na tom je postaven celý smysl života,alespoň já to tak mám.Chceme se líbit a udělat dojem ať na cizí ženský,aby pukly závistí,tak na chlapy i jiné než máme doma.
Já zamotala hlavu hodně klukům a od některých se dozvídám až po letech,jak mě milovali.Některým jsem i ublížila a dnes je mi to líto,jaká jsem byla mrcha,ale…Já měla spoustu kamarádu a každý víkend jsme byli na zábávách,prostě parta a nenapadlo by mě.že se některý zamiluje.Někdo to řekl,tak jsme šli na panáka a já mu vysvětlila,že to nemá smysl.Někdo to vzdal,někdo se chvíli snažil.Jeden kamarád mě docela vytočil,bylo nám osmnáct a jednou mi volal v noci,že spáchá sebevraždu.Docela jsem se lekla,aby to vážně neudělal,no kecal naštěstí.Jediný můj dnes už manžel byl trpělivý a uháněl mě dlouho,až sem se zamilovala.Od porodu dcerky,kdy mi zbylo přes třicet kilo,jsem myslela,že už se na mě nikdo ani nepodívá,ale zjišťuji,že sice chlapi tvrdí,že nejhezčí jsou holky hubený,ale i s kily navíc si na zájem nestěžuji.A když mi někdo řekne,že jsem hezká a milá ženská,tak sem stále v sedmém nebi.Jen je těžké zůstat nohama při zemi,když o vás projeví zájem hezký,mladší kluk.Ale ten je svobodný a o nic mu nejde.Maximálně dostane přes ústa,ale já si už flirtování dovolit nemůžu:-(

GM

Samozřejmě, Miroslavste. Jsem totiž k pomilování, přestože jsem dříve narozená. P.S.:
tvůj humor žeru.

kapka

Jsem jako led. 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/102­46/nadap190312109­020237.jpg

BENYTA

To se přece muselo stát skoro každému,jen se o tom třeba ani nedozvěděl…
Nejen v ženách „aby se prase vyznalo“…
Quentosi,ženy používají souhlas a nesouhlas jak rodilé bulharky,ale i mužům s přibývajícím věkem přestávám rozumět.
I když s čistým svědomím můžu říct,že jsem se o to nijak cíleně nezasloužila,za­miloval se do mě táta od dvou dětí,mladší než já a bylo to velmi absurdní…snažila jsem se mu to rozmluvit,některými fakty se mu zprotivit,naopak ho to zaujalo…
Dnes se chová korektně – je to pár týdnů – ale nejspíš proto,že jsem se odstěhovala.

led

Kapko, musím sa ozvať,
ja som skôr ako vyjadrila panenka.
Páči sa mi keď sa páčim, v mojom veku už nemusím mať strach. 🙂

anonym

Quentosi tak zlé to snáma snad není

quentos

no bohužel … se všemi asi ne, ale většinou ty aktivnější aby jeden hledal lupou …

Já už jsem na to přišel, nejdřív nám přidělávají starosti, abychom dříve zešedivěli a měli co nejdříve to, čemu říkají „sexy šediny“ ;{)))>

anonym

Quentosi,věřím že až potkáš tu pravou tak se budou hory zelenat v lednu i u nás a moc ti to přeju

quentos

dík, už aby to bylo ;{)>

martina1

No vidíte,jak je ten svět nespravedlivej.Já mám zase pár kamarádek,které nemohou nikoho najít a pomalu mají krizi středního věku a bojí se,že zůstanou sami.Škoda,že nemám náturu dohazovačky…Hlavně se dívejte kolem sebe.Někdy člověk hledá toho druhého všude možně a nevidí lidi kolem sebe.Třeba máte nějakou kamarádku,která se bojí vyslovit a vy o tom ani nevíte…

BENYTA

Často jsem si na Vás vzpomněla přes léto,kdy jste měla obavy z toho,že manželův kolega bude u vás pomáhat na baráku a jiskří to mezi vámi.
Je vidět,že rozum /naštěstí/ zvítězil…

martina1

To jste hodná.Je to těžké,ale řekla jsem si,že je stejně starý jako má sestra a mohl by to být brácha a tak to nějak beru.Někdy má nějakou poznámku a narážku,tak se zasmějem,že třeba v příštím životě a nějak to jde.Měla jsem z toho opravdu větší strach.Je u nás několik dní v týdnu a spí u nás a já už jsem v klidu,což jsem ráda.A je to i ku prospěchu,když se ožere-což na stavbě není problém,tak zrovna moc hezkej a milej není:-)