Monigue

Už nosíte kabáty a zimní kozačky??

Dnes jdu na jednu večerní akci a vůbec nevím co na sebe..jelikož počasí moc nepřeje,chtěla jsem si už vzít kozačky a zimní kabát,ale kamarádka mi řekla,že se to v září ještě nehodí.Já si naopak myslím,že když je taková zima,tak už se to normálně může nosit..Co myslíte? nebo nosíte už také zimní věci? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nenosím

Vždyť je teprve druhý PODZIMNÍ den !!!

Další odpovědi
briketka10

Ne,nenosím

zkouším před zrcadlem a nacházím stále nové modely :D)))

hanulka11

Ne,nenosím

Doplňuji:
ještě nosím sandály :D:D

Damiana

Ne,nenosím

Každoročně donquijotsky bojkotuji jakýkoli příchod zimy. Proto tvdošíjně nosím lodičky a mám zase rýmu. 🙂

anonym

Ne,nenosím

Doplňuji:
Normální kozačky bych si nevzala,sama nosím zatím jen botasky, teď je tak počasí na vesty, akové ty jarní bundičky(na ráno, odpoledne se dá jít skoro v triku). Já začínám nosit kozačky(ty tenké) až po polovině října, nebo při prvním sněhu :)

Bublinnka

Ne,nenosím

I když taky jsem si je už chtěla vzít, ale ještě počkám.

anonym

Ne,nenosím

Doplňuji:
Nemám žádné zimní kabáty ani kozačky, tak je nenosím.