nosahosa

Už máte alespoň jeden dárek?

Já ne, když nepočítám tu GPS, co jsem koupil sobě pod stromeček. :)

Nejlepší odpověď
chachar1922

Už mám skoro všechny. Nakupuji asi už od září, postupně. Ať se mi to zase všechno nevyvalí na prosinec. To bych toho tolik nekoupila.

Další odpovědi
anonym

zásadně kupuji dárky 24.12.

ReHu

Jo, víceméně.
Kupuju dárky průběžně během roku. Když něco vidím, co se hodí, koupím.
Pak daruji k narozeninám, vánocům, …

Drap

Jeden ano a několik se jich už delší čas chystám začít vyrábět.

gecco

Ja si na Vanoce mocka nehraju, takze pise jen tak nahodou jsem si neco vyhlidl a zejtra to jdu koupit…
A asi to rovnou i predam…
😉

marci1

Mám. Dárky si dáváme i jindy. Mám to jako „ReHu“. Když náhodou vidím něco,co by se „obdarovanému“ líbilo, nebo to potřeboval, tak to koupím a dávám to nejen k vánocům, ale i narozkám, svátkům a třeba „jen tak“ pro radost. 🙂

pucipuci

Z 6 lidí,co mám obdarovat,mám dva z krku,pokud dárky najdu (ne zase až na velikonoce).

anonym

Nemám zatím ani jeden,nechávám to na poslední chíli.

Emefej

Nemám, kupuju to až 24.12.

Jarynka7

No já jsem koupila zatím dceři ve výprodeji na http://www.fashi­onstore.cz/vy­prodej/ zimní bundu a pro ostatní ještě nemám. Marně hledám inspiraci.

gecco

Delam to podobne, jako Marci – akorat si nepamatuju datumy svatku a narozenin a nejak nevnimam Vanoce atd…
Takze davam darky kdy mne zrovna napadne…
😉
To jsou ta nejlepsi prekvapeni…

marci1

Souhlasím. Dávám dárky jen tak a také je dostávám. Když to nečekám. 🙂

ReHu

Gecco, připomínáš mi mýto mužskýho.
Ty si na vánoce moc nehraješ. A co obdarovávaný? Ten by rád/a dárek a milé překvapení
překvápko?

gecco

Obdarovany dostava darky bez ohledu na datum…
😉