Ametyst

Už jste se setkali s varováním „Cukr zabíjí“?

Viděla jsem to jako potisk na sáčcích cukrů v kavárně. „Sugar kills !“ Co nás ještě čeká za strašáky…život škodí zdraví?

Nejlepší odpověď
orwell

Jo, cukr zabíjí, sůl zabíjí, sádlo zabíjí, alkohol zabíjí, tabák zabíjí, dokonce í voda zabíjí. To je novina! Prostě všeho moc škodí.
Njn, nejposlušnější je dobře postašenej poddanej 🙂

Další odpovědi
zjentek

Je to jedno, co vlastně zabíjí a jak, důležité je mít strach. Pokud nemáme žádný strach, nechceme se nechat a taky se nenecháme odrbat a to je špatně. Stagnuje pak ekonomika a to jsme sami proti sobě, když se odrbat dobrovolně nenecháme. Totiž darovat dobrovolně a rád, to je úplně jiná káva, než se nechat okrádat vlastní společností a vlastně si takto společensky potvrzovat, že navzdory veškerým těm našim společenským regulím, korektnosti, dobrým mravům a přesvědčením, jsme ve skutečnosti jen ubohá chátra plná zlodějů a podvodníčků. Život ve společnosti je jeden veliký podvod a tedy NENÍ žádným paradoxem, když nohsledi zákona za podvodníka automaticky považují občana. Děkuju. Jdu si osladit život cukrem.

cappuccino

Primo s napisem na cukru jsem se nesetkala, ale nekteri lide by skutecne potrebovali osvetu! Je spousta rodicu, co do deti cpou cukr horem dolem, neustale jim kupuji sladkosti a sladke limonady, vetsinou nemaji prehled, co si deti kupuji k svacine. Myslim, ze zubari o tom vedi sve!!!
V nasi rodine uz je zakaz, nosit detem sladkosti, a to i o Mikulasi. Deti jich dostavaly tolik, ze je nosily do skoly a rozdavaly. Resim to nakupem detske kosmetiky, psacich potreb a podobnych veci. A deti samy uz sladkosti odmitaji!

aliendrone

Nevím, já po něm moc nekoukám. Jestli ano, tak „jedním okem tam, druhým ven“ – přesně v souladu s tím, co píšeš (člověk si nakonec zvykne na nekonečné všímstrašení a ignoruje ho). Hned z první mne napadá vysvětlení: velká neúroda cukrovky? 😐

Ale život zdraví ŠKODÍ nade vší pochybnost. Pokud je mi známo, tak ho ještě NIKDO NEPŘEŽIL. 😉 😁 😁

elkon

Proč to řešíš? Snad máš svůj rozum že. Jen labilního člověka rozhodí kdejaká pitomost.

Pepa25

Ametyst, orwell: něco škodí víc, něco míň, podobně jako je rozdíl říznout se do zadku a do oka. Kapišto?

aliendrone

Pepa25>>> To je pravdivá poznámka. Ale víš jak, jsem ALIENDRONE a prostě NIC mi není DOST dobré, takže – CO má tato připomínka společného s válcováním plechů NEBO alespoň s otázkou? Totiž – zatím jsem se NESETKAL s varováním na noži ohledně jeho škodlivosti. 😉

Pepa25

aliendrone: jde o reakci na argumentaci ad absurdum (" i voda zabíjí" resp. „život škodí zdraví“)

Ametyst

Elkon: Proč odpovídáš otázkou? 🙂

elkon

Ametyst, odpověď máš hned za otázkou.

zjentek

Protože Elkon je typická jednotka společnosti, není to tedy slušný člověk, viz můj příspěvek 💁‍♂️