Avatar uživatele
Ametyst

Už jste se setkali s varováním „Cukr zabíjí“?

Viděla jsem to jako potisk na sáčcích cukrů v kavárně. „Sugar kills !“ Co nás ještě čeká za strašáky…život škodí zdraví?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone, Savier před 183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Jo, cukr zabíjí, sůl zabíjí, sádlo zabíjí, alkohol zabíjí, tabák zabíjí, dokonce í voda zabíjí. To je novina! Prostě všeho moc škodí.
Njn, nejposlušnější je dobře postašenej poddanej 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Je to jedno, co vlastně zabíjí a jak, důležité je mít strach. Pokud nemáme žádný strach, nechceme se nechat a taky se nenecháme odrbat a to je špatně. Stagnuje pak ekonomika a to jsme sami proti sobě, když se odrbat dobrovolně nenecháme. Totiž darovat dobrovolně a rád, to je úplně jiná káva, než se nechat okrádat vlastní společností a vlastně si takto společensky potvrzovat, že navzdory veškerým těm našim společenským regulím, korektnosti, dobrým mravům a přesvědčením, jsme ve skutečnosti jen ubohá chátra plná zlodějů a podvodníčků. Život ve společnosti je jeden veliký podvod a tedy NENÍ žádným paradoxem, když nohsledi zákona za podvodníka automaticky považují občana. Děkuju. Jdu si osladit život cukrem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Primo s napisem na cukru jsem se nesetkala, ale nekteri lide by skutecne potrebovali osvetu! Je spousta rodicu, co do deti cpou cukr horem dolem, neustale jim kupuji sladkosti a sladke limonady, vetsinou nemaji prehled, co si deti kupuji k svacine. Myslim, ze zubari o tom vedi sve!!!
V nasi rodine uz je zakaz, nosit detem sladkosti, a to i o Mikulasi. Deti jich dostavaly tolik, ze je nosily do skoly a rozdavaly. Resim to nakupem detske kosmetiky, psacich potreb a podobnych veci. A deti samy uz sladkosti odmitaji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nevím, já po něm moc nekoukám. Jestli ano, tak „jedním okem tam, druhým ven“ – přesně v souladu s tím, co píšeš (člověk si nakonec zvykne na nekonečné všímstrašení a ignoruje ho). Hned z první mne napadá vysvětlení: velká neúroda cukrovky? 😐

Ale život zdraví ŠKODÍ nade vší pochybnost. Pokud je mi známo, tak ho ještě NIKDO NEPŘEŽIL. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Proč to řešíš? Snad máš svůj rozum že. Jen labilního člověka rozhodí kdejaká pitomost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst, orwell: něco škodí víc, něco míň, podobně jako je rozdíl říznout se do zadku a do oka. Kapišto?

Avatar uživatele
aliendrone

Pepa25>>> To je pravdivá poznámka. Ale víš jak, jsem ALIENDRONE a prostě NIC mi není DOST dobré, takže – CO má tato připomínka společného s válcováním plechů NEBO alespoň s otázkou? Totiž – zatím jsem se NESETKAL s varováním na noži ohledně jeho škodlivosti. 😉

Avatar uživatele
Pepa25

aliendrone: jde o reakci na argumentaci ad absurdum (" i voda zabíjí" resp. „život škodí zdraví“)

Avatar uživatele
Ametyst

Elkon: Proč odpovídáš otázkou? 🙂

Avatar uživatele
elkon

Ametyst, odpověď máš hned za otázkou.

Avatar uživatele
zjentek

Protože Elkon je typická jednotka společnosti, není to tedy slušný člověk, viz můj příspěvek 💁‍♂️

Nový příspěvek