Kepler

Už jste někdy využili pojistku na blbost?

Nebo jste si přáli ji mít? Při jaké příležitosti?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/486175-mechanik-v-belgii-omylem-zmackl-tlacitko-a-rozstrilel-stihacku-za-stovky-milionu.html

Nejlepší odpověď
Drap

Doposud jsem neměl to štěstí.

Další odpovědi
DanVancz

Já ne, ale kamarád jo, kdysi ještě na základce toho dost poničil, nic neplatil on, ale pojištění na blbost

JájsemRaibek

Měl jsem a jednou využil, ale pokud v Belgii platí podobné zákony jako u nás, stejně po něm zaměstnavatel může chtít jen 4,5 násobek jeho mzdy.

cukrar

Ano,
na poškozený materiál, na poškozenou centrálu,

petka.s

Já sem blbá furt

Mc Merkurion

… to je pojistka na blbost, ne pro blbce …