Avatar uživatele
Kepler

Už jste se někdy objevili ve filmu nebo na obrazovkách TV?

Třeba jako kompars, náhodně nebo při natáčení TV.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, Gus_Fring před 1328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Byla o mne reportáž, že jsem přežil přejetí odtahovým Vozem v HK. Článek zde:

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/odtahovy-vuz-prejel-v-hradci-kralove-cyklistu-238852
https://hradec­ky.denik.cz/ne­hody/mladeho-cyklistu-na-vypadovce-prejel-odtahovy-vuz-20140821.html

Já jel vpravo u kraje – rovně. On se rozhodl zatočit, bohužel bez blinkrů. Druhý den jsem tomu chlápkovi ve slzách podával přejetou ruku – nic zlomeného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Jsem skromný,několikrát jsem se objevil v průmyslové televizi.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Německá televize se mnou natočila rozhovor, když jsem reprezentoval ČR na mistrovství světa ve scrabblu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Pouze v televizních novinách, ale vzhledem k tomu, že nejsem plnoletý, tak s rozmazanou tváří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, dokonce několikrát. Jak ve filmu tak v TV

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zázraky přírody – kompars (divák).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Ano, a hned dvakrát. V roce 1974 jsem byl v záběru, kdy TV natáčela v NHKG první odpich 3 vysoké pece v roce, a podruhé, když televize točila seriál „Za svědky minulosti“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Myslíte na obrazovkách dopravnej a poriadkovej polície? Keď ma tam zbadali, radšej pozreli inde. 🙂 Na diaľnici v Rakúsku mal smolu ten za mnou, moje odfotenie zachytilo jeho.
A na ulici neviete nikdy, kedy vás kto odfotí, alebo nakrúti kamerou bez „honoráru za umelecký výstup“ aj bez pýtania sa na váš súhlas. A dobrovoľníci na zvečnenie v médiách sú ochotní aj zdarma vopchať svoju tvár do objektívu.
Keď prečítate moje spomienky zo sveta umenia, dozviete sa viac. Ale, ako som tu už písala musíte počkať do 6.milénia. Dovtedy chcem byť nenápadná tvár v dave.

Zopár citátov spred kamery:
…Základom hereckej práce je umelecká pokora a drina a ten, kto nie je dosť pokorný, usilovný a ulieva sa, veľmi rýchlo si narazí „hubu“. Až sa mu od toho nárazu rozsvieti v hlave, potom sa zmení.
…Páči sa mi ich práca. Tá premena snov. To prežívanie mnohých životov. Ale aj ten pot a drina pri prekonávaní hraníc ľudskej vôle, prekonávaní samého seba, pri tejto tvorbe zázrakov.

ďalšie pokračovanie citátov v diskusii -->

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano v jedné soutěži ale už je to dlouho to jsem byl ještě na ZŠ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Myslím, že ano, každopádně v novinách ano.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano v TV (nechtěně): na demonstraci za čistý vzduch, na výstavě obrazů, v dokumentu o lese … ostatní si už nevzpomínám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jo, už jsem tady o tom psal. Podával jsem kytku Gagarinovi při jeho první návštěvě Prahy, bylo to ve filmovém týdeníku a potom asi stokrát v TV.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Asticka

Jsem na mapách Google (zelená mikina). Na Mapách.cz je zas mé auto.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/maps/@49­.28213,17.3921283,3a,­54.2y,203.32h,100­.5t/data=!3m7!1e1!­3m5!1sn-V3xcU14Bzpg9S3hv-D9A!2e0!6s%2F­%2Fgeo3.ggpht­.com%2Fcbk%3Fpa­noid%3Dn-V3xcU14Bzpg9S3hv-D9A%26output%3Dthum­bnail%26cb_cli­ent%3Dsearch.rev­geo_and_fetch­.gps%26thumb%3D2%26w%3D­96%26h%3D64%26y­aw%3D191.36597%26pit­ch%3D0%26thum­bfov%3D100!7i13312!8i6656

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, sice jenom v regionální televizi, ale jsem tam při odjezdu vlaku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano, bylo to při finále hry Bingo v roku 1994. Bylo to v budově SAZKY, já jsem byl
ve skupině s Radimem Hladíkem, protihráči byli ve skupině s Leškem Semelkou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

pokračovanie odpovede
…pri tejto práci, ak ju naozaj chceš robiť, musíš postavu prijať takú aká je, so všetkými kladmi aj zápormi, aj keby sa ti priečila. Práve vtedy, keď prekonáš sám seba, svoju nechuť, odpor k tejto postave, svoj vzťah k okoliu, prijmeš jej myslenie, len vtedy ju pochopíš. Potom ju nebudeš len hrať, to dokáže každý, ale ty… Ty vdýchneš do nej život. Pochopil si?
…Mnohí hráme divadlo nielen pre ostatných, ale veľakrát aj pre seba. Snažíme sa Autora presvedčiť svojimi výkonmi, nech nás nechá čo najdlhšie na doskách znamenajúcich život. Lenže Režisér nám občas našu rolu sťaží. Nedovolí nám, Hercom, jeho réžijné pokyny meniť, ale pritom chce, aby sme sa na nich podieľali. Diváci, čo naše výkony sledujú, nás za ne, chvália, hania, kritizujú, udeľujú ceny. Ak prijmeš prácu, rob ju, ako najlepšie vieš. Ak si herec, riaď sa príkazmi scenára, režiséra, ale vkladaj do toho aj sám seba.
…Mnohí hráme divadlo nielen pre vás, ale veľakrát aj pre seba. Snažíme sa Režiséra nášho života presvedčiť svojimi výkonmi, aby nás nechal čo najdlhšie na doskách znamenajúcich život. Lenže Režisér Života nám občas našu rolu sťaží. Nedovolí nám jeho réžijné pokyny meniť, ale pritom chce, aby sme sa na nich aktívne a tvorivo podieľali. Diváci, ktorí tieto výkony sledujú, nás za ne chvália, hania, kritizujú, udeľujú ceny…
…Ujo Réžo Jano trval na tom, že vždy si musím prečítať scenár, aj keď som nemal text a robil len tú hlavu v poslednom rade stotisíceho davu na stovky kilometrov ďaleko od kamery, spolu sme o ňom diskutovali, vypočul som príkazy režiséra, jeho asistentov a snažil sa, aby to nebol len ten bezmenný kostým a beztvará hlava z davu, ale živý človek, bez ohľadu, či ho oko kamery vidia, alebo nevidí…

www.svet-bielej-vrany.webnode.sk (v časti „bojovník spod zeme“)

před 1327 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek