Avatar uživatele
Kepler

Už jste někdy naletěli podvodnému e-shopu?

Já jsem asi 3× musel reklamovat, ale vše proběhlo v pořádku.

Zajímavá 0 před 914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Já v e-shopu kupuju pouze knížky a nikdy jsem neměl s podvodníky problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Jo, takových je celá řada, některé se však dají i dle vzhledu a referencí předem poznat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

zatím ne, vždy se dívám na recenze zákazníků a nakupuju u ověřených e-shopů…
ale nějak nechápu…pokud vše při reklamaci proběhlo v pořádku, jak jsi naletěl e-shopu…spíše sis neprověřil kvalitu výrobku, tj. výrobci…za něj přece e-shop přímo nezodpovídá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ne.
Kvůli vadnému zboží nepředpokládám, že jde o podvodný e-shop. Pokud jsem měl problém, úspěšně se reklamovalo. To se může stát i u toho nejprověřenějšího.
Několik zjevně podvodných e-shopů jsem nahlašoval… buď tomu za koho se chtěli vydávat, nebo třeba na SÚKL v případě nějakých nesmyslných rádobyléků. Jen mně překvapuje, že reklamy na zjevně podvodné e-shopy se často ukazují i na seriozně se tvářících a hodně známých webech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Jako první se dívám vždy na recenze. To je hlavní. Ale i u ověřených a známých e-shopů se vyskytla chyba. Například mi přišla rozbitá svíce – vše se vyřešilo. U známého prodejce knih přišla znehodnocená kniha – domluvili jsme se, že si ji ponechám a obdržela jsem slevu na příští nákup. O obou nakupuji pravidelně, šlo o blbou náhodu, nikdy jsem neměla problémy s reklamací.
Nebo jsem objednala telefon, na kterém nešlo hlavní tlačítko – taktéž jsem obdržela nový. Podvodnému e-shopu, kterému bych poslala peníze a zboží nedorazilo, se mi nikdy nestalo naletět. Díky čtení recenzí.

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zatím ne, máme jeden ověřený, u kterého nakupujeme už více let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne, zatím jsem vždycky byla spokojená. Taky nikdy neplatím předem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek