bolak

Už jste dostali e-mail od pana Amell Afia?

Doplňuji:
Pro mě tam mají taky 19 mega, legrační je že první e-mail přišel s tím, abych vyplnil jméno a příjmení, takže oni mají pro mě 19 milionů, ale ani neví jak se jmenuju, tak jsem tam vyplnil nějaký ten legrační pseudonym, aby se trochu pobavili, a druhý den přišel další e-mail s tímto oslovením:

http://s30.pos­timg.org/ophcy78y9/al­fa.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Několikrát nabídky výher, ale dědictví poprvé. Nechtěla jsem se dělit o částku s držiteli stejného jména podle zásady: Když ne všechno, tak raději nic. 🙂

„Byl uložen součet 16600000 dolarů v bance..“

Další odpovědi
anonym

Jasně – cca $ 19 mio, zejtra si pro ně du…
LOL
Doplňuji:
Bolak – škoda, že ten hajzlík onen vtípek nedocení…

marci1

Tak to je ale nespravedlivé, já jenom 16 mio ! 🙂
Doplňuji:
Chlapec nezvládl, že si z něho děláš legraci. ☹