GTA Andreas

Uvítali byste film složený z tisíce lidských příběhů které natočili sami aktéři a jednotlivé životy byly zhuštěny do 6s?

Takže by vznikl film o asi 3600 s. Podle toho jak dlouho by měl film trvat.
Doplňuji:
Do svých dvou-deseti vteřin si herec vloží jen co uzná za vhodné. Takže ve sledování oddechového filmu ze všech koutů zemí nepřipadá v úvahu děj jednoho člověka. Protože se na tom podílely tisíce lidí, film je zařazen do volné licence. Volnější než CC3. Náhled http://uloz.to/xzjZbmd/­preview-wmv

Nejlepší odpověď
led

Mišmaš by bol výsledok.
Tento systém blikavo_rýchle_vi­denia sa používa pre akési zhustené podprahové signály na ovplyvnenie prijímateľa (napríklad donedávna používaná tv-reklama)
Ak by film mal takýto cieľ bol by veľmi nebezpečný . Preto mi zarezonovala otázka: čo chce autor ovplyvniť v myslení a konaní diváka?
Ako umelecký film je tento postup nepoužiteľný (za predpokladu že podprahovými signálmi nechcete ovplyňovať). Myšlienka potrebuje určitý čas, určitú postupnosť. Videnie a vnímanie majú svoje parametre. Rozum dokáže aj nedostatočný signál videný okom upraviť na vnímaný videný obraz. (pre zjednodušenie – ak vidíte časť znaku, rozum dotvorí zvyšok videného znaku). Umelecký film tvorí akúsi kolísavú sinusoidu nálad (z ťažkého do odľahčenia a naspäť do ťažkého a znova…) Ale hodinu vnímať takýto film „složený z tisíce lidských příběhů které natočili sami aktéři a jednotlivé životy byly zhuštěny do 6s“… to je trest.

Podprahové vnímanie:
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Pod­prahov%C3%A9_vn­%C3%ADmanie

Doplňuji:
na odkaze bol film odstránený

Další odpovědi
terry

Neuvítala. Asi bych z toho neměla žádný zážitek. Nebo ty si myslíš, že jo?

anonym

6 × 1.000 sec = 3.600 sec?
neuvítal