dust8

Ušetří vegetariáni nějak na jídle, když nejí maso?

Nejlepší odpověď
annas

Pročtěte si článek a rozklikněte tabulku a uvidíte. Ale vypadá to, že ano.

"Zkusme provést srovnání nákladů z pohledu průměrných maloobchodních cen a při úvaze, že si vše vaříme sami.

Dále budeme uvažovat muže o hmotnosti cca 70 kg, který sní denně v průměru 1,5 kg tuhé stravy: Tento muž zaplatí za potraviny pro svoje jednodenní stravování 99,– Kč, bude-li se stravovat konvenčně, 58,– Kč, bude-li se stravovat lakto-vegetariánsky a 42,– Kč, bude-li se stravovat vegansky.

Tabulka 1: Podrobný výpočet nákladů na potraviny při různých způsobech stravování § stáhnout atd."

https://www.ve­getarian.cz/o­tazky/ot6.html

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jestli bude chtít jíst bio, tak šeredně prodělá …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.