Úprava fotografie

Jede vám tato stránka na úpravu fotografii http://www.pho­tofacefun.com/?sec­tion_id=&sort=&p=5 fotografii nahraje ale výslednou úpravu neudělá nebo někde dělám chybu

Odpovědi
ondra07

Mě to jede. Vyberu si tématický obrázek, nahraju fotku, ještě mě to vyzve, abych si popřípadě zmenšil velikost, dám „next“ a je to! Pak si jí můžu i stáhnout.
Možná je to prohlížečem, já používám Google Chrome, tak kdybydi to pořád nešlo, tak si zkus stáhnout jiný prohlížeč. :) Jinak nevím.

Sůwa

Normálně to funguje, mám IE 8. Vybrala jsem obrázek, nahrála fotku, pak next a nakonec download. Nabídlo mi uložit, jen jsem vybrala místo a změnila název. Je to možná trošku pomalejší, takže trpělivost…