leonessa

Úprava fotek

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, v jakém programu bych nejlépe mohla upravit fotky a zároveň k nim přidat i různé efekty(např. hudbu, zesvětlit, komentáře,..)?

Nejlepší odpověď
mosoj

Programů je celá řada a některé jsou i free.
Vřele doporučuji český Zoner. Stačí nějaká nižší nebo starší verze (home). Dá se sehnat v různých časopisech i free. Můžeš vytvářet i prezentace, vkládat fotku do fotky, text do fotky, zvuk a pod. Hlavně si zvol jeden program a snaž se ho uživatelsky zvládnout.
Je to program dělaný konkrétně na úpravy a správu fotek a má všechno co potřebuješ. Je uživatelsky velmi přívětivý.
Doplňuji:
Zvuková poznámka se dá vložit již při fotografování konkrétního snímku foťákem.

Další odpovědi
SinceX

Komentář a zesvětlení v pohodě uděláš ve Photoshopu. Jediná nevýhoda Photoshopu je ta, že není volný. Musíš si ho koupit, ale na pirátských stránkách se dají najít i odblokovaný :)

Michal

Je těch programů mnoho,já považuji za velmi zdařilý Zoner a Fotoshop.

mskom2

Také doporučuju Photoshop
mám už několikátou verzi a je docela šikovnej