Avatar uživatele
Registrovaný

Úporné svědění z antikoncepce

Dobrý den,
Beru asi 8 měsíců antikoncepci Softinelle, která mi naprosto vyhovuje. Poslední 2 měsíce me úporně svedi lýtka a částečně i stehna. Přijde mi ze je to čím dal horší obcas me to u v noci budi je to silene..a tak se chci zeptat: je možné aby me takto svedeli nohy po antikoncepci? Mám za to ze svedi většinou chodidla..mate někdo zkušenost?
Doplňuji:
Žádna vyrážka ani nic není vidět

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Hormonální antikoncepce může působit na tělo téměř jakkoliv. Pokud ale něco svědí, mohla by to být alergie - může to být z něčeho jiného, případně na nějakou látku obsaženou v HA nebo přímo na ty tabletky jako takové. Určitě se poraďte s lékařem, který Vám to předepsal.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

taky si myslím že jsi alergická na nejakou latku

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1707
Zlatý mosoj 1513
Zlatý marci1 1340
Zlatý annas 1044
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 794
Zlatý briketka10 740
Zlatý quentos 731
Zlatý iceT 572
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.