Lubicipek

Svědění po prstění ?

Před týdnem mě přítel prstil v kině. Měl trošku delší nehty takže to trochu škrábalo. Druhý den mě otekly stydké pysky a začali svědět. Za hodinu otek splaskl ale svědění neustalo. A měla sem větší výtok. Na gynekologii sem nešla, protože je mi 15, a nechtěla sem to říkat mamce. Do teď mám svědění a jakoby pysky na pravé straně strašně bolí a pálí při dotyku. Jak to řešit ?

Odpovědi
ivosek2

příště sex než prstit holka :*
Doplňuji:
jak se minule zeptala jestli jsou v kině kamery a ted tady píše že její přítel jí prstil v kině :D proč neprstíte doma? prasata

anonym

Kvasinky v poševním hlenu z nedostatku hygieny.
Doplňuji:
p.s.Na hemíky mast v lékárně,po případě při opakovaném análním páčení tě operace nemine,ale to jen v případě,když si nemůžeš ani sednout natož se dosytosti vybzdít bez kapky zkažené krve.