Avatar uživatele
led

upgrade win XP pro > win 8 (8.1) pro. Budú mi fingovať pôvodne nainštalované programy?

Ide mi hlavne o msOffice, Pinacle studio, prípadne plné programy s podmienenou inštaláciou v deň zaslania (vtedy sú free), sú stavané na win XP a win 7.
Nemá niekto skúsenosti?
Ďakujem za rady
Doplňuji:
PC (64)to zvládne hravo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Sůwa před 3833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Než začneš řešit funkčnost nainstalovaných programů, nejdříve si zjisti, zda tvůj PC takový upgrade vůbec zvládne..
Doplňuji:
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/system-requirements

Upravil/a: beer

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www, led Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

beer,
ďakujem za uvedenie informácii:
„Po upgradu budete muset znovu nainstalovat všechny své kompatibilní desktopové aplikace pomocí originálních instalačních disků nebo e-mailů s potvrzením nákupu (pokud jste aplikace zakoupili online). Pokud aktualizujete z Windows 8 na Windows 8.1, budete muset znovu nainstalovat jenom aplikace, které jste měli z Windows Store. Uděláte to tak, že ve Windows Store potáhnete prstem od horního okraje obrazovky nebo kliknete pravým tlačítkem myši, klepnete nebo kliknete na Vaše aplikace a potom vyberete aplikace, které chcete přeinstalovat. Aplikace se dají znovu nainstalovat taky z Úvodní obrazovky – klepnutím nebo kliknutím na dlaždice.“
myslím, že táto informácia odradí mnohých upgradechtivých s počkaním na ďalšiu verziu windowsu.

před 3833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prepáčte omyl.
má byť: Budú mi fungovať pôvodne nainštalované programy?

před 3833 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek