Craftos

Umělá vagína ano či ne ?

Samotná masturbace už mě přestává (bavit) vzrušovat a tak jsem si vyhlédl na internetu umělou vagínu na , kterou je samá chvála měl bych jí použít ?
Doplňuji:
Je mi 15 let , ale na pohlavní styk se ženou chci ještě rokči dva počkat

Odpovědi
Luuu

Já jsem chodila s klukem, kterej si zvykl na určitej typ masturbování a pak bylo hodně, hodně těžký se tomu jeho přiblížit… Jen aby sis nenavyk na něco a pak ti to s holkou nešlo…

led

V tomto veku si kľudne počkaj.
Pokiaľ fyzicky a psychicky nedozrieš, máš čas do svojej dospelosti… To, že máš 15 a občiansky preukaz ťa ešte nerobí dospelým. Nie zbytočne je zákonom stanovená hranica dospelosti 18 rokov.

Džanička

Na tohle ti nikdo neporadí, protože každému se líbí něco jiného.. Jediné co můžeš udělat je koupit to a vyzkoušet..

sova 1

Zatím je lepší mastrubace! posílí ti to penis a je to bezpečné.

zlobivka94

No můžeš zkusit fleshlight prý je jako opravdová :)
http://www.fleshlig­ht-obchod.cz/

motýlemanuel

No, myslím si, že ve tvém věku je umělá vagína celkem zbytečná. Pokud bys ji ale chtěl i tak, tak podle toho, co jsem slyšel velmi dobrá je například tato: https://www.super-penis.cz/umela-vagina-perfect-lovers-3-0-zivotni-velikost-teen/ Jeden můj známý si ji před časem koupil a je z ní nadšený. Prý je to jedna z nejrealistič­tějších umělých vagín, kterou měl možnost vyzkoušet.

Jaroslavsla

Máte někdo koupenou umělou vagínu? vyplatí se do ní investovat? je to jiné jako ruka? a je to aspoň trochu podobné jako real?

Miladslan

Já ji mám koupenou a ano je to jiné jako ruka, je to mnohem lepší, v podstatě si vystačíte sám. Já si vezmu lubrikant a nechám ho trochu ohřát a potom je to opravdu jako real.

Karelhor

Jakou jste koupil? díval jsem se, že se jich prodává opravdu hodně, a cenově jsou také hodně odlišné.

Miladslan

Koupil jsem si tuto umělou vagínu, je to super https://www.e­rosstar.cz/va­giny-masturbatory--idk/kokos-sally-masturbator--idz10518, má i velice dobře udělaný anální otvor.

Michalov

Zkoušel jste někdo umělou vagínu? jaké to je? je to alespoň trochu realistické? nebo je to úplně něco jiného?

Bohdanklims

Když je manželka pryč na služebce, tak je to dost dobrý společník, musíte koupit kvalitní, ne žádnou levnou mrchu. Jistě není to úplně jako reál, ale pořád lepší než si to dělat rukou. Ale jak říkám, vyberte si kvalitní, jestli od toho očekáváte něco víc..

Michalov

Takže mi dokážete poradit, kde bych mohl koupit opravdu kvalitní? a kolik stojí kvalitní?

Bohdanklims

Já si koupil tuto za nějakých 1800 korun https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/mastur­batory/fleshlig­ht-vibro-pink-lady-touch, a je to opravdu boží, namažeš a jedeš!