Dick

ukončení smlouvy

dne 8.9.2011 jsem uzavřel smlouvu na 12 měsícu s 02 na připojení internetu a kab.televize,bylo to za akční cenu.Se službami internetu zo je OK ale s kvalitou tel.nejsem spokojen.Dá se z toho vykroutit a ukončit to bez větších následku??

Nejlepší odpověď
Drap

Vše je odvislé od podmínek smlouvy.

Další odpovědi
Hlada

Nespokojenost s kvalitou telefonu je na reklamaci, určitě ne na odstoupení od smlouvy. Podmínky odstoupení od smlouvy musejí ve smlouvě být.

zizala017

Od jaké koliv smlouvy lze odstoupit do 14dnů dle občanského zákoníku Vy jste to bohužel nestihl,ukončit to lze,ale budou chtít ušlí zisk tedy část uhradit.Spíš bych se zaměřila na kvalitu jakou garantují a jestli opravdu tato kvalita odpovídá.