Srandista

Udržujete přátelské vztahy se svými sousedy?

Nejlepší odpověď
Schluker

Udrzuju korektni vztahy. Pratelske ne, nemam duvod pratelit se se sousedy.

Další odpovědi
Drap

Nemám žádné blízké sousedy a s těmi co jsou dál ano.

paul1

Snažíme se a snad se nám to i zatím daří.

alik360

jak takž

Emefej

S jedním sousedem přátelské, s druhým korektní, nikoliv vřelé.

Mc Merkurion

… ano …

zjentek

Houbeless, všude je rivalita… Kdysi rivalitu potíralo alespoň pohlaví, ženství, ale to dnes už neplatí. Dnes mezi sebou nesoutěží jen muži, stejně tak si s nimi kule měří i ženský. Neurveš si to svý, tak ti to urvou sousedi, klidně i dvě lesby a to nejsem žádný „fob“, to je prostě realita. S jídlem roste chuť. Každý by chtěl obracet půdu rýčem Fiskars, tady už na nějaké vztahy není prostor. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.