Udělali byste to?

v talent mánii se právě jedna slečna přede všemi ostříhala do hola,měla krásné dlouhé vlasy a prohrála nějakou sázku,dokázali byste se takhle před televizní kamerou ostříhat?

Nejlepší odpověď
led

slovo treba dodržať. Ale ináč nie.

Další odpovědi
iceT

Ani za nic,pak by mi uz nemusely dorust,ale jestli slo o sazku…?sliby se maji plnit.

panenka

Zrovna se na Talent mánii dívám a viděla jsem to já bych to neudělala

ReHu

No, mě to připadá jako hloupá sázka.
Ale…třeba to tak trochu plánovala předem.

aramah

Souhlasím s ReHu využila situaci a vlasy dolů.

vecernice

Musela bych se vsadit,ale ani tak si nejsem jistá.Jen nechápu co to má společného s tímto pořadem?

Miroslavst

Určitě ano, vždyť pod helmou není vidět jestli mám nebo nemám vlasy :D

morče

Já teda ani zanic,jak bych asi vypadala hrúza ale když se někdo vsadí tak prosím.Akorát jsem nepochopila co to má společného s tímto soutěžním pořadem a to postoupila.Tak to nevím co si oholí příště co.