Honza Patek

Tv usb:nejde mi…

Ahoj,mám takový problém:w7 mi stáhl nové aktualizace a nějak mi to zablokovalo tv tuner usb:aver tv volar hd pro:a nejde mi naladit spistit jde a to i po opětovné instalaci tak nevim co s tím na domácích stránkách o tuneru nic moc není......Dik za odp.
Doplňuji:
Obnoveni systemu jsem tež zkoušel ale nic naplat proste mi to naladit nejde mozna nejaka aktulizace.....

Odpovědi
Kobra

Za prvé zkuste obnovit počítač do dřívějšího stavu před těmi aktualizacemi. Za druhé možná potřebujete silnější anténu. Za třetí píšete že vám pc zablokoval tuner tak nevím jestli tím myslíte zablokování ve správci zařízení kdy u toho tuneru je žlutý vykřičník. To byste pak musel u toho zařízení dát Vyhledat změny hardwaru a pak to zkusit znovu

led

Skuste si otvoriť vlastnosti zástupcu programu a nastaviť v záložke kopabilita „tento program spustiť s kompabilitou na winXP“.