stryda

TV přijimač SONY se při zapnutí funkce červeného tlačítka často restartuje. Poradíte, jak to mám vyřešit?

Při zapnutí funkce červeného tlačítka se přijimač často restartuje

--

Tv přijimač SONY BRAVIA

Nejlepší odpověď
quentos

Děkujeme za informaci. A co my s tím?

Další odpovědi
Vojta24

pokud přijeme na chvíli předpoklad, že na vinně není nějaký softwarový problém, pak nechtěný restart způsobuje nejčastěji buď krátkodobý pokles napájení pod kritickou mez (to byste ale asi těžko sám řešil bez servisu a zřejmě by bylo nutné měnit zdroj či nafouklé kondenzátory) nebo nadměrné přehřívání některé z vnitřních komponent. Začínají být opět solidní vedra a teplota v místnosti doplněná ještě o přirozenou emisi tepla ze zatěžovaných čipů může skutečně nechtěnné restarty vyvolávat, zkuste jen experimentálně televizi chladit nadstandardně, třeba do ní foukejte vzduch odspodu pomocí ventilátoru, a zkuste zda se i tak problém opakuje.

No a pokud je to softwarový problém, mohlo by pomoct uvedení přístroje do továrního nastavení – tovární reset, pokud tu možnost má.

Dedeksta

Našli jste nějaké řešení.Děkuji

Dedeksta

O teplotu nejde.Restartuje jen při červeném tlačítku.Děkuji.