ladka

Trochu se mi zúžil obraz na monitoru, lze ho zase roztáhnout do původní šířky? Děkuji

Doplňuji:
Ty okýnka jsem zkoušela to nejde,obraz se jen zmenší do okna

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já když mám problém, tak první věc co udělám, že celý počítač restartuji, zkuste,,,

Další odpovědi
Děda Louda

Zkus poladit rozlišení monitoru. Ovšem máš-li jistotu, že s tím nikdo nemanipuloval a jedná-li se o starý monitor, tj. ten těžký a objemný, začni se s ním loučit a pořiď nový (LCD)- plochý. Do opravy se nevyplatí investovat.

BEAES

Klikněte na okýnko nahoře v pravo vedle červeného okýnka s křížkem, obraz by se měl roztáhnout.