Miroslavst

To nezní špatně, nemyslíte?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/209930-barta-chce-pokuty-urcovat-podle-majetkovych-pomeru-ridicu.html
Nic nemám-nemusím platit pokuty :D

Nejlepší odpověď
kvikal

ale tak jsou zeme kde to funguje ale zamozrejme by se musela dát nějaká minimální částka, která se dá ať vyděláváte cokoliv.

Další odpovědi
9 řemesel

Takže Romové skoro všichni bez pokut…

Bumbes

Tento pán se mi začíná natolik líbit, že mu docela fandím, ale po tom, co nám tu předvedli s Filípkem Renčů, tomu moc nevěřím. Nakonec to dopadne tak, že nejvíc budou opět platit nižší a nejnižší příjmové třídy obyvatelstva (vyjma nepřizpůsobivých). Pochybuji, že by Modré straky a Černopr.elníci dovolili perzekuci svých VIP.

anonym

tak to je dost nespravedlivé,zas je na každého jiný metr

martina1

Konečně na to někdo přišel,ale návrhů mají poslanci většinou mnoho,ale schválí jich velmi málo.....

colombo3

Nezní to špatně, ale jak poznaji, že ten řidič něco nebo nic nemá, nemyslíte?