levandula

Testuje se kosmetika Cien na zvířatech ?

Nejlepší odpověď
annas

Na německé stránce stejný dotaz. Hersteller CIEN Produkte LIDL → Tierversuche?
http://www.katzen-album.de/forum/vi­ewtopic.php?f=54&t=­28012

Téměř na konci stránky najdete odpověď od manažéra Lidlu, který tuto kosmetiku prodává.

„Naše výrobky "Cien“ nejsou testovány na zvířateh"

Další odpovědi
arygnoc

kde kto tvrdí, že práve jeho výrobky sa netestujú na zvieratách, ale až na ľuďoch.

keď vám tak leží na srdci osud laboratórnych zvierat, prečo si kupujete, čo by potencionálne na nich mohlo byť testované?

;-Q

Vonnyska

Možná by ti mohla pomoci tato stránka, kde je seznam kosmetiky (plus čistících prostředků apod.) netestované na zvířatech.
http://vegan-fighter.com/clan­ky/jak-nakupovat-kosmetiku-netestovanou-na-zviratech.html

Kajolka

Nevím a musím říct, že je mi to asi jedno, protože tuhle kosmetik unepoužívám. Nějak mě neoslovila. Mám jiné favority a u těch se teda na testování dívám.

XenieRo

Tuhle kosmetiku neznám, takže nevím… ale docela si teda potrpím na tom, aby kosmetika, kterou používám, nebyla testovaná na zvířatech, a proto používám českou kosmetiku iuvenio. Doporučuju.

GabulkaA

To mě právě zajímá… já si hodně potrpím na to, aby kosmetika byla bez testů na zvířatech. A ta iuvenio vypadá hodně dobře. Co koupit na začátek?