DusanOrlik

Test smrti – že to není pravda, co zde píšou?

Na této stránce http://start.tes­tinn.com/paymen­t.php si můžete udělat kdy umřete,ALE píšou že za 0,99.Ale vím že když máme odeslat SMS na číslo s koncovkou 99(900 11 99).Jde opravdu o 99 Kč nebo o 0.99 Kč?Díky PS:Nezkoušejte poslat SMS :D

Nejlepší odpověď
chudst

Uz dole mas, ze „cena cini 2× 99CZK“.

Další odpovědi
tom004

Je to jen další zloděj,který spoléhá na lidskou hloupost.

Berušinka

Je to 99,– … radši nikam neposílej, toto je zbytečná informace, která by tvé psychice moc nepřála =D

Fun1k

I když budeš mít výsledek, bude ti k ničemu.

dudu

Zde to máte zadarmo, ale pozor není to až tak úplně hra:

http://www.ves­tirna.com/hodi­ny-smrti/

Georgo2010

Jedná se o jednoduché podnikání (obdobně jako např. měření IQ), kdy za vyplnění osobních indicií a zaplacení nemalé částky získáte „nicneříkající“ informaci. V případě, že se takto „nachytá“ např. 2000 lidí, tak si takoví podnikavci příjdou na nové auto. Doporučuji používat selský rozum a raději si koupit něco užitečnějšího (např. vitamíny na dlouhověkost 🙂