Termín přestupkové komise

chci se zeptat do kdy od datumu provedeni prestupku jsou povini mi zaslat predvolani na vyslech? bylo mi policisti receno, ze do 30 dnu, jenomže to je již pres 30 dnu a nic mi neprislo. jestli se mam nekde o to sama hlasit? , protože chci co nejdriv na nekolik mesicu odcestovat do ciziny a uz cekam jen na to vyrizeni. rada bych vedela jestli je tam nejaka lhuta ze zakonu, do kdy mne predvolat.cekat, nebo neco se da delat?

Odpovědi
pave8

Policie některé činy neklasifikuje jako trestné, některé dokonce ani jako přestupky. Je možné, že to přehodnotili a přestali se tím zabývat. Taky je možné, že mají něco důležitějšího na práci. V každém případě bych se jich zeptal.

Attack-design

zajít si na příslušné oddělení Policie, mělo by to být opravdu 30 dní, pokud to prošvihly je to jejich problém