oskar

Ten kdo má na odpovědích fotku tak tu samou má na FB?

Ten kdo má na odpovědích fotku tak tu samou má na FB ?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Andreas

Ano, když dáte propojit svůj profil na otázkách s Facebookem, tak se Vám sem natáhne profilová fotka z FB…

Další odpovědi
aramah

Oskar mě dostal,to znamená jak píše Andreas, že podle fota se člověk dozví více informací o uživatelích tady na odpovědích?Nebo jsem zas úplně mimo?

skorcovaz

Ano, jiná foto se sem ani dát nedá, pouze avatar, nebo propojit účet s FB a odtud se natáhne profilovka.