autacek

Taky už jste chrochtali blahem a nevěřili vlastním očím, když Vám objednávku z Aliexpresu doručilo PPL již druhý den?

(pochopitelně ze skladu v ČR a poštovné „zdarma“)

Odpovědi
da ny

Ano a nejen z Aliexpresu
Dcera hodně objednává, 2 z 5 objednávek přijdou druhý den.

Kepler

To je nereálné, zvláště v dnešní době. Zpravidla se doručení počítá tak za 2 – 3 dny. Zrovna tento týden jsem odmítl zásilku, kterou jsem si objednal před 5 týdny 👀.

gumiczud

Zatím ne. Většinou jsem nemohl objednat ze skladu v ČR, i přesto že tam to zboží bylo. Dočetl jsem se, že tohle ovlivňuje prodejce.

Emefej

Nechrochtal, z Ali jsem si nikdy nic neobjednal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Kepler, nerálné to není, objednával jsem si dvakrát z Datartu před Vánoci a přišlo to na druhý den.

Kepler

No jo, to ale bylo ještě před kovidem. Teď jsou e-shopy přetížené a chybí lidi…

PepasAvalonu

Nechápu. Před dvěma měsíci nebylo před kovidem. :D