AAmila

Taky se u vás na vesnici / ve městě dělá kanalizace nebo nová cesta?

mne prijde, ze je snad cela CR rozkopana

Nejlepší odpověď
cochee

Teď už ne, i když si dovedu představit, že firmy zabývající se takovýmito stavbami na poslední chvíli opravují a staví, využívaje relativně příznivého počasí, protože nejspíš musí vypotřebovat peníze z letošního rozpočtu. (Pokud peníze vypotřebovány nebudou, lehce se může stát, že bude příští rok rozpočet zkrácen.) U nás to bylo tak naštěstí v létě, když je tu přece jen méně obyvatel (prázdniny a dovolené), kdy byly uzavřeny i čtyři z nejvýznamnějších komunikací současně (Ostrava).

Další odpovědi
gecco

U nás na vesnici je něco rozkopanýho imrvére…
To víš – Praha…

chachar1922

Jo v létě byla Ostrava na každém kroku rozkopaná.

A před barákem nám stavěli dva domy a na jaře mají začít vééélkou cestou přes pole a budou tam stavět dalších 10 baráků.

Takže už nebudeme v klidné lokalitě, se všech stran buď pole nebo les :(

BANAN93

Nejsme náhodou ze stejné vesnice? :D Tady taky – naštěstí dělaj tu tlakovku takže moc výkopů neni, ale na zahradě nám zůstane díra až do jara si myslim, protože je tu všude skála a nejsou v požadované hloubce – nevim jestli to nebudu dodělávat já.

Jo Cochee myslím, že to bude tím rozpočtem letošního roku, protože hodně děr udělali a pak zase zahrnuli aníž by to měli proražené a natažené. Na straně kde vede plyn, elektrika, voda radši nedělali vůbec, aby neudělali průšvih na svátky :D

Mc Merkurion

…kdepak,to už máme za sebou,teď tu opravujou mosty >>> a to je teprve vzrůšo…

honza19hk

ano dokonce tu kanalizaci u nás bagruju , Nicméně u nás je kanalizace jen ve formě příkopů podél cest.Obec má totiž jen 28 baráků.cesty jsou tu štěrkový.

pucipuci

Jj. Asi všechno najednou odchází. U nás obojí už máme za sebou.