Zlatý

Taky máte podobný pocit, že covid se momentálně chová tak, jako by se v nás lidech teprve dokonale vyvíjel?

Mám neblahý pocit, že se covid na cosi připravuje. A jen mě v něm utvrzuje rozdílné chování covida v různých zeměpisných šířkách a délkách. (;

Kategozie HMYZ A PARAZITI. (;

Odpovědi:

Zlatý

O nějakém vývoji by se dalo mluvit teprve při mutaci toho viru. Zatím k ní díkybohu nedošlo a tak je asi tak stejně nebezpečný, jako obyčejná chřipka. Nemyslím si, že by se choval rozdílně v závislosti na zeměpisné poloze.

Zlatý

A to ještě nemluvíme příliš o zbytku rodinky... SARS, MERS a jistě bude širší. Ne nadarmo je označován celým jménem SARS-CoV-2, oproti původnímu SARS-CoV. Prostě kapku pomutoval (i když to se neříká, možná je to spíš jiná větev) a zase to zkouší. A dvojka úspěšněji, než původní SARS.

Diskuze k otázce

Stříbrný

dubraro

Kepler:
K mutaci SARS-CoV-2 již došlo, existuje agresivnější kmen L a méně agresivní kmen S.

Zlatý

Edison

Právě přemýšlím, jestli lze poznat, jestli jde o vedlejší větev od SARSu, nebo mutaci SARSu.

Zlatý

zjentek

A to by mě taky zajímalo. Kepler píše chřipka, jenže co ta rozsáhlá fibróza, které je covid už dnes schopen? To přece od chřipky neočekáváme, bo nám předešle nepředvedla.

"Díkybohu nedošlo..." No a právě právě proto jsem položil otázku! Říkám, že mám z chování covida (celkový dnešní vývoj na zemi) pocit, že se jaksi zdokonaluje, vyvíjí... a proto se na názory ptám. Nevím, proč ten pocit mám. Že by vnuknutí? Schopnost vnímat a cítit věci, které se jiní musí učit a NEVĚŘÍ, dokud je nemají podloženy vzorci? Těžko říct... (;

Zlatý

zjentek

Lékařka, které prvně zakázali testy, to vysvětluje: Někdo přišel do VELÍNA viru, rozházel mu tam ty stoly a židle, jak byl zvyklej to tam mít, a to je podle ní divné, protože koronavir si eventuálně pustí "někoho někam", ale PRÝ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ ne do velína! A je to profesionálka! Což by vysvětlovalo vedlejší větev či mutaci a zda tomu "někdo" pomohl.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1490
Zlatý beer 709
Zlatý www 558
Zlatý annas 502
Zlatý briketka10 384
Zlatý marci1 361
Zlatý Kepler 345
Zlatý ReHu 311
Zlatý hanulka11 296
Zlatý zjentek 285

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.