Bob 2

Také vám tady někdy selhalo přihlášení?

Také se vám tady někdy stalo, že když jste se po dlouhé době jednou odhlásili, už se vám nepovedlo se znovu přihlásit, i když jste určitě zadali správné heslo, a nepomohla ani změna hesla, kterou jste potvrdili? Je to spíše nějakou technickou chybou, nebo je možné, že se tak někdo zbavuje nepohodlných uživatelů? Tímto se loučím s těmi, kteří si tuto otázku přečtou dřív, než bude taky smazána. Pozdravujte ostatní, bylo mi ctí tu mezi vámi pobýt.

Odpovědi
zjentek

Nikdy!

Naopak pokud tady po stránkách brouzdám nepříhlášen a pak chci odtud vypadnout, tak mně spadne celej systém. Podmínkou je opouštět browser na těchto stránkách, jindy se to nestane. Takže prostě odpovědi- křížek- blue screen- fertig amen čma- poučky, v čem je chyba- restart (ten je nutný, bo jinak stroj prostě nenastartuješ). Takže známej na to mrknul, co tam píšou a prej virus tajný agent! Odtud. CIACI5MOSADBIS. Někoho prej baví sedět tady na serveru a dívat se, co je ve stroji, odkud a kam sem chodí pošta a co v ní je, kam chodím do netu, co nosím za papuče a jestli mám na wokně krmítko. Prej je dobrý se o tom s někým pobavit, třeba s policíí, jenže mně to baví, jak to je. Takže nepálím, co mě nehasí.
Venkoncem tenhle stroj slouží k jiným účelům, odhalování zločinnosti, takže je logicky účelově plnej zavádějících info, které se tváří, že existují. Dokonale vykreslují osobnost. Vždyť tahle mašina pošle i inzerci do éteru stylizovanou tak, aby ukazovala zcela konkrétní, neškodnou existenci, která ji obsluhuje. Ale závěr je takový, že odpovědi ZŘEJMĚ nijak nebezpečné nejsou… ale mohly by. Slyšel's někdy spojení- krok napřed? (;
Jo a prej je dobrý si odtud nestahovat sušenky. Právě po stažení jejich sušenek pak prej browser může začít je.bat, PŘESNĚ jak tady popisuješ. Inu, bobe 2, máš rád sušenky? A co scifi? Taky rád? Tož ASI TAK! D;D;D;

orwell

Jo, stalo a taky se mi začaly stávat i různé jiné podivnosti. PC se po chvíli nečinnosti následně zpomaloval a to tak, že velmi. Text na monitoru nestíhal klávesnici, některé věci, které jsem dřív bez problémů stahoval a ukládal, najednou stáhnout nešly vůbec, atd. Antiviráč nic nehlásil. Používal jsem tenkrát prohlížeč Explorer. Po přechodu na Mozillu vše v pořádku. Doporučuji změnit prohlížeč, je možné, že to tím vyřešíš.

jáára

Orwell má asi Win7. To byla podivnost sama o sobě.