Avatar uživatele
Bob 2

Také vám tady někdy selhalo přihlášení?

Také se vám tady někdy stalo, že když jste se po dlouhé době jednou odhlásili, už se vám nepovedlo se znovu přihlásit, i když jste určitě zadali správné heslo, a nepomohla ani změna hesla, kterou jste potvrdili? Je to spíše nějakou technickou chybou, nebo je možné, že se tak někdo zbavuje nepohodlných uživatelů? Tímto se loučím s těmi, kteří si tuto otázku přečtou dřív, než bude taky smazána. Pozdravujte ostatní, bylo mi ctí tu mezi vámi pobýt.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? orwell před 1554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Nikdy!


Naopak pokud tady po stránkách brouzdám nepříhlášen a pak chci odtud vypadnout, tak mně spadne celej systém. Podmínkou je opouštět browser na těchto stránkách, jindy se to nestane. Takže prostě odpovědi- křížek- blue screen- fertig amen čma- poučky, v čem je chyba- restart (ten je nutný, bo jinak stroj prostě nenastartuješ). Takže známej na to mrknul, co tam píšou a prej virus tajný agent! Odtud. CIACI5MOSADBIS. Někoho prej baví sedět tady na serveru a dívat se, co je ve stroji, odkud a kam sem chodí pošta a co v ní je, kam chodím do netu, co nosím za papuče a jestli mám na wokně krmítko. Prej je dobrý se o tom s někým pobavit, třeba s policíí, jenže mně to baví, jak to je. Takže nepálím, co mě nehasí.
Venkoncem tenhle stroj slouží k jiným účelům, odhalování zločinnosti, takže je logicky účelově plnej zavádějících info, které se tváří, že existují. Dokonale vykreslují osobnost. Vždyť tahle mašina pošle i inzerci do éteru stylizovanou tak, aby ukazovala zcela konkrétní, neškodnou existenci, která ji obsluhuje. Ale závěr je takový, že odpovědi ZŘEJMĚ nijak nebezpečné nejsou… ale mohly by. Slyšel's někdy spojení- krok napřed? (;
Jo a prej je dobrý si odtud nestahovat sušenky. Právě po stažení jejich sušenek pak prej browser může začít je.bat, PŘESNĚ jak tady popisuješ. Inu, bobe 2, máš rád sušenky? A co scifi? Taky rád? Tož ASI TAK! D;D;D;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Jo, stalo a taky se mi začaly stávat i různé jiné podivnosti. PC se po chvíli nečinnosti následně zpomaloval a to tak, že velmi. Text na monitoru nestíhal klávesnici, některé věci, které jsem dřív bez problémů stahoval a ukládal, najednou stáhnout nešly vůbec, atd. Antiviráč nic nehlásil. Používal jsem tenkrát prohlížeč Explorer. Po přechodu na Mozillu vše v pořádku. Doporučuji změnit prohlížeč, je možné, že to tím vyřešíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Orwell má asi Win7. To byla podivnost sama o sobě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek