dudu

Také si občas připadáte jako nějaká Andulka Lívancová?

Jsem si vědom, že téma o němž chci nyní psát je řadě lidí, zejména z mladší generace poněkud proti mysli. Ale budiž.
V našem maloměstě svoje prodejní dovednosti předvádí pět supermarketů, z toho Albert dokonce ve dvojím provedení. Týdně ve schránce nacházíme jejich prospekty, kde se předhánějí akčními nabídkami. Ovšem naše zkušenost je taková, že byť navštívíme zdejší chrámy prodeje třebas i první den po vyhlášení jejich kampaně, regály s lukrativním zbožím již brzičko po ránu zejí prázdnotou a personál na poptávku jen krčí rameny.
Chovají se tito pacholci stejně po celé republice /jinak je ani nelze nazvat/, nebo snad přece jen mezi regiony existují mírně pozitivní rozdíly? Docela seriozně prý jedná Globus, ale ten my ve městě nemáme.
Doplňuji:
Andulka Lívancová je křehká a důvěřivá bytost naprosto nepřipravená na všechny nástrahy světa v současné éře. Asi jako Kája Mařík v sukních, který maje něco naspořeno, právě u ruzyňského letiště nastoupil do zdejšího taxíku a vydal se za nákupy, přičemž si na doporučení taxikáře objednal cestu k Perlovce.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. V celé republice je to naprosto stejné. Jde jen o to přilákat zákazníky mezi regály a oni potom už něco koupí.Obdoba toho je že napíší Akce a ve vedlejšíém obchodě to je levnější bez akce.
Neznám sice Andulku Lívancovou, ale stejně pořád nechápu, proč obchodní řetězce staví na tom, že většina národa jsou kreténi a debilové.

Další odpovědi
Conchus

Kdo je Andulka Lívancová? U nás supermarkety se chovají slušně a jejich slevy lze s úspěchem využívat.

anonym

Řekla bych, že vždy a všude je to o lidech. Kdybyste viděly, jak se tváří v Tesku v Turnově pokladní, neopřeli byste si o vstupní dveře ani zahnojené vidle. A takhle ten obchod působí celý, včetně sortimentu a včetně akcí. Nic bližšího ale v centru města není. Tak chodím nakupovat k soukromníkovi, bez akcí, ale s možností slev. Jsem spokojená. Pokaždé s mladým šéfem nebo jeho hezoučkou manželkou prohodíme pár slov a já nemám vůbec pocit, že bych nakoupila dráž.
Když mají nějakou novinku, upozorní mne i bez letáků a zboží zde je kvalitní a čerstvé.

kapka

Tak halt muší Andulka Lívancová jezdit nakupovat do Conchusova. 😁

Taky bych řekla, že je v tomhle Globus lepší. Vím, že jsem s nedostatkem zlevněného zboží setkala např. v Kauflandu. Ale dlouho už jsem tam nebyla. Experti jsou na tohle v Tescu, tam se mi dokonce stalo, že jsem měla od nich slevové kupony s celkem omezenou dobou využití a po téměř celou tu dobu bylo to jedno zboží /kočičí granule/ v akci a kupony se nesměly využít. S kuponem by to vyšlo ještě o pár korun levněji. Abych nekecala, ale tak nějak to bylo. Vím, že mi to hlava nebrala. S těma kuponama jsou věčný potíže, jeden neví pořádně na který balení ten kupon vlastně je. Kolikrát to zboží ani neni. Viděla jsem už několikrát, že byly na kase zmatky, že někdo vzal jiné balení zboží, než na co platil kupon, nedivím se, taky mám někdy problém to poznat.